Leśna Polana VI

Jeżeli chcesz zamieszkać w spokojnej okolicy osłoniętej od miejskiego zgiełku, nie rezygnując przy tym z bliskości centrum Morąga, na pewno przypadnie Ci do gustu osiedle „Leśna Polana”.

Dawniej w tym miejscu można było zobaczyć jedynie ogródki działkowe…… Dzisiaj stuprocentowego wykonania i oddania do użytkowania doczekały się już cztery budynki mieszkalne wielorodzinne oraz budynek usługowy.

Obecnie jesteśmy w trakcie realizacji V etapu inwestycji, którego oddanie przewidziane zostało na czerwiec 2019 r. Niebawem, a mianowicie w I kwartale 2019 r., rozpoczynamy również budowę kolejnego budynku wielorodzinnego pn.: „Leśna Polana VI”, który stanowić będzie już VI etap naszego przedsięwzięcia.

Do Państwa dyspozycji przekażemy 30 lokali mieszkalnych o funkcjonalnym rozkładzie, z możliwością indywidualnej aranżacji na etapie realizacji inwestycji. Oferta obejmuje mieszkania o zróżnicowanej powierzchni od 32,20 m2 do 81,55 m2.

Lokalizacja

Budynek wielorodzinny, zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie już zrealizowanych inwestycji w południowo – wschodniej części Morąga tj. na osiedlu „Leśna Polana”. Okolica łączy w sobie bliskość wielu punktów handlowo – usługowych takich jak szkoła podstawowa, przedszkole, przystanek PKP, kościół, dyskonty spożywcze (Lewiatan, Biedronka, Polo Market, Bricomarche) oraz wielofunkcyjna kryta pływalnia.

„Leśna Polana VI”