Leśna Polana VII

Jeżeli chcesz zamieszkać w spokojnej okolicy osłoniętej od miejskiego zgiełku, nie rezygnując przy tym z bliskości centrum Morąga, na pewno przypadnie Ci do gustu osiedle „Leśna Polana”.

Dawniej w tym miejscu można było zobaczyć jedynie ogródki działkowe…… Dzisiaj stuprocentowego wykonania i oddania do użytkowania doczekało się już pięć budynków mieszkalnych wielorodzinnych oraz budynek usługowy.

W sierpniu 2019 roku otrzymaliśmy pozwolenie na użytkowanie budynku mieszkalnego wielorodzinnego, stanowiącego V etap naszej inwestycji. Obecnie jesteśmy w trakcie realizacji VI etapu, którego oddanie przewidziane zostało na sierpień 2020 r. Niebawem, a mianowicie w IV kwartale 2019r., rozpoczynamy również budowę kolejnego budynku wielorodzinnego pn.: „Leśna Polana VII”, który stanowić będzie już VII etap naszego przedsięwzięcia.

W związku z powyższym z przyjemnością informujemy, iż istnieje możliwość rezerwacji lokali mieszkalnych dla VII etapu inwestycji – budowa budynku wielorodzinnego pn.: „Leśna Polana VII”.

Do Państwa dyspozycji przekażemy 15 lokali mieszkalnych o funkcjonalnym rozkładzie, z możliwością indywidualnej aranżacji na etapie realizacji inwestycji. Oferta obejmuje mieszkania o zróżnicowanej powierzchni od 32,20 m2 do 81,55 m2.

Lokalizacja

Budynek wielorodzinny, zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie już zrealizowanych inwestycji w południowo – wschodniej części Morąga tj. na osiedlu „Leśna Polana”. Okolica łączy w sobie bliskość wielu punktów handlowo – usługowych takich jak szkoła podstawowa, przedszkole, przystanek PKP, kościół, dyskonty spożywcze (Lewiatan, Biedronka, Polo Market, Bricomarche) oraz wielofunkcyjna kryta pływalnia.

„Leśna Polana VII”