Zimowa aura gościła bardzo długo J, ale nareszcie czuć już wiosnę… Na naszej budowie również pokazały się jej pierwsze oznaki i pozwoliły na dalszą realizację inwestycji… Zobaczcie postępy prac na osiedlu Leśna Polana. Zapraszamy na marcowe dzienniki budowy!

Nasz „rodzynek” z jedną klatką – budynek przy ul. B. Prusa 34 przygotowywany jest do oddania do użytkowania. Prace w lokalach mieszkalnych oraz w częściach wspólnych zostały zakończone. Klatki schodowe są bogatsze o terakotę oraz warstwy wykończeniowe ścian wewnętrznych. Zakończono montaż balustrad oraz prace elewacyjne. Przy budynku maja miejsce jeszcze intensywne roboty związane z zagospodarowaniem terenu. Już niebawem zaczniemy przekazywać klucze właścicielom J.

Etap VIII naszego przedsięwzięcia pnie się do góry i obecnie trwają roboty murowe ścian nośnych II piętra.

Faza „szpadla” dla IX etapu została zakończona J. Kiedy dla budynku trwały prace związane z wykonaniem ław fundamentowych, na plac składowy dostarczone zostały bloczki betonowe… W dniu dzisiejszym betonowanie ław jaki i wykonanie ich izolacji mamy już za sobą. Murarze „zakasali rękawy” i rozpoczęli prace nad wznoszeniem ścian nośnych kondygnacji piwnicznej.