Leśna Polana IX

Jeżeli chcesz zamieszkać w spokojnej okolicy osłoniętej od miejskiego zgiełku, nie rezygnując przy tym z bliskości centrum Morąga, na pewno przypadnie Ci do gustu osiedle „Leśna Polana”.

Dawniej w tym miejscu można było zobaczyć jedynie ogródki działkowe…… Dzisiaj stuprocentowego wykonania i oddania do użytkowania doczekało się już sześć budynków mieszkalnych wielorodzinnych oraz budynek usługowy.

We wrześniu 2020 roku otrzymaliśmy pozwolenie na użytkowanie budynku mieszkalnego wielorodzinnego, stanowiącego VI etap naszej inwestycji. Obecnie jesteśmy w trakcie realizacji VII I VIII etapu. Niebawem rozpoczynamy również budowę kolejnego budynku wielorodzinnego pn.: „Leśna Polana IX”, który stanowić będzie już IX etap naszego przedsięwzięcia.

W związku z powyższym z przyjemnością informujemy, iż istnieje możliwość rezerwacji lokali mieszkalnych dla IX etapu inwestycji – budowa budynku wielorodzinnego pn.: „Leśna Polana IX”.

 

Lokalizacja

Budynek wielorodzinny, zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie już zrealizowanych inwestycji w południowo – wschodniej części Morąga tj. na osiedlu „Leśna Polana”. Okolica łączy w sobie bliskość wielu punktów handlowo – usługowych takich jak szkoła podstawowa, przedszkole, przystanek PKP, kościół, dyskonty spożywcze (Lewiatan, Biedronka, Polo Market, Bricomarche) oraz wielofunkcyjna kryta pływalnia.

„Leśna Polana IX”