Usługi Ogólnobudowlane Adam Krawczyk to firma rodzinna. Jest przedsiębiorstwem działającym i rozwijającym się z powodzeniem na rynku budowlanym już od ponad 20 lat. W dalszym ciągu zbieramy doświadczenie w zakresie budownictwa ogólnego i branży deweloperskiej.

Oferujemy szeroki wachlarz usług. Firma ukierunkowana została w zakresie budownictwa wielorodzinnego, jak również obiektów użyteczności publicznej. 

W celu spełnienia mieszkaniowych marzeń naszych klientów oferujemy lokale mieszkalne w standardzie deweloperskim lub na ich specjalne życzenie o standardzie podwyższonym na podstawie indywidualnych uzgodnień. Proponujemy mieszkania deweloperskie w przyjemnej, spokojnej i, co najważniejsze, bezpiecznej lokalizacji. 

Kompleksowe wykonanie projektu od prac ziemnych poprzez wykończenie wewnątrz do zagospodarowania terenu wokół budynku nie jest dla nas żadną przeszkodą. 

Modernizacja obiektów istniejących również odnajduje swoje miejsce w naszej ofercie. Obejmuje ona swoim zakresem różne prace remontowe.

Jako firma stawiająca sobie za cel dalszy rozwój jesteśmy  otwarci na nowe wyzwania.

Nasze realizacje

dokumenty i referencje